Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtai Ethereum reitingu aģentūra WEISS RATINGS piešķir “B” kategorijas reitingu

Neatkarīgā amerikāņu reitingu aģentūra Weiss Ratings piešķīrusi kriptovalūtai Ethereum reitingu “B”, Bitkoins ieguvis reitingu par kategoriju zemāk – “C+”. Zemāko Bitkoina reitingu aģentūra izskaidrojusi ar to ka pasaules lielākā kriptovalūta saskaras ar tīkla problēmām tirdzniecības apjoma dēļ, kas noved pie darījumu ilguma palielināšanās un transakcijas sadārdzināšanās. Neviena no kriptovalūtām nesaņēma reitinga aģentūras augstāko novērtējumu “A”. Līdzīgu reitingu kā Ethereum saņēmusi kriptovalūta EOS ( devītā lielākā pēc tirgus kapitalizācijas ).

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!