Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Tokijas birža Coincheck apsolījusi atgriezt klientiem $ 425 mlj. pēc hakeru uzbrukuma

Coincheck atgriezīs klientiem 90% no klientiem nozagtās kriptovalūtas NEM. Hakeri uzbruka biržai divas dienas atpakaļ un nolaupīja summu, kas ekvivalenta $ 500 mlj.. Japānas finansu regulators nosūtījis brīdinājuma vēstules vairāk kā 30 kompānijām, kuras nodarbojas ar kriptovalūtu maiņu,  ar brīdinājumu, ka tās pakļautas kiberuzbrukumu riskiem un aicinājis tās paaugstināt drošību. Saskaņā ar Coincheck oficiālo paziņojumu, 260 tūkst. kompānijas klientu saņems kompensāciju jēnās.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!