Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ethereum radītājs ziedo $ 2.4 mlj. cīņai pret cilvēku novecošanu

Vitaliks Buterins, Ethereum radītājs,  ziedojis SENS Research Foundation $ 2.4 mlj ETH kriptovalūtā. Nekomerciālais zinātniski-pētnieciskais fonds cīņai ar novecošanos radīts 2009.gadā un to dibinājis gerontologs no Lielbritānijas Obrī de Grēms, grāmatas “Ending Aging” autors. Pagājušā gada beigās konferencē Londonā Virtual Futures zinātnieks paziņoja, ka cilvēks, kurš nodzīvos 1000 gadus ir jau piedzimis un tuvākā nākotnē zinātne spers būtiskus soļus, lai minimizētu vecuma radītās izmaiņas cilvēka organismā.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!