Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Reperis Jay-Z atbalsta Bitcoin

Reperi Nas un Snoop Dogg nesen paziņoja par savu atbalstu un investīcijām aplikācijā Robinhood, kura vienkāršo lietotāju piedalīšanos akciju tirgos un ļauj jebkuram bez brokera starpniecības iegādāties dažādu biržās tirgotu uzņēmumu akcijas. Robinhood vērtība šobrīd svārstās ap $ 1.5 mljrd. un kompānija plāno izlaist savu kriptovalūtu.  Reperis Jay-Z 2017.gadā nodibināja meitas kompāniju Arrive Venture Capital, lai investētu jaunuzņēmumos ( start-up ).

Arrive vadītājs Nils Sirnijs: “Arrive tika radīts, lai izmantotu mūsu pieredzi un resursus brendu radīšanā un biznesa attīstībā, kuri ir orientēti uz patērētājiem. Mēs atvērām šo savu zināšanu globālo diapazonu jaunai  vertikālei: uzņēmēji un viņu biznesa agrīnās stadijas”

Brīdī, kad šī gada janvāra beigās Robinhood paziņoja par savas darbības paplašināšanu, piedāvājot bezmaksas darījumus ar Bitcoin un Ethereum, nedēļas laikā tās lietotāju skaits pieauga par 1 mlj.

Jay-Z bija pirmais repa mākslinieks, kurš biļetes uz savu koncertu stadionā Soldier Field pārdeva par bitkoiniem.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!