Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielbritānijas kriptokompānijas rada kopēju kriptovalūtu tirdzniecības centru CryptoUK

Septiņas Lielbritānijas lielākās kriptokompānijas radījušas neatkarīgo kriptovalūtu tirdzniecības centru CryptoUK. Centru veidos tādas kompānijas kā Cryptocompare, Coinbase, Coinshares, Etoro, Cex.io, Commerceblock, Blockex. Galvenais centra uzdevums būs darbs ar valdību un finansu regulatoriem, normatīvās bāzes izstrāde un kriptovalūtu tirgus atbalsts. CryptoUK jau šobrīd izstrādājis uzvedības kodeksu, kurā izteikta nepieciešamība pēc kriptokompāniju caurspīdīgas darbības un darbības salāgošana ar Lielbritānijas likumiem.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!