Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Bittrex plāno izslēgt no biržas 82 kriptovalūtas

Kriptovalūtu birža Bittrex paziņojusi, ka no 2018.gada 30.marta no biržā tirgojamo kriptovalūtu skaita tiks izslēgtas 82 pozīcijas – BITZ, BITS, CRYPT, CRBIT, kā arī vēl 78 kriptovalūtas. Administrācija lūdz aktīvu turētājiem laicīgi pārskaitīt aktīvus uz citiem kriptovalūtu makiem, jo kriptovalūtu biržai dzēšot tokenu makus, tos atjaunot vairs nebūs iespējams. Šādas aktivitātes no biržas puses izraisījusi 82 kriptovalūtu zemā likviditāte, kā arī iespējas manipulatīvām darbībām ar tokenu cenām, kuras parasti izmanto krāpnieki.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!