Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Twitter direktors un dibinātājs Džeks Dorsijs uzskata, ka Bitcoin kļūs par vienotu starptautisku valūtu

Intervijā Sunday Times Džeks Dorsijs pastāstīja, ka digitālai valūtai Bitcoin būs vajadzīgi aptuveni 10 gadu, lai ieņemtu globālas valūtas vietu. Viņš uzskata, ka kriptovalūta Bitcoin tiks izmantota, lai apmaksātu vienkāršus ikdienas darījumus, tādus kā kafijas tases apmaksa. Džeks Dorsijs atzīmēja, ka neskatoties uz zemo transakciju ātrumu un Bitcoin dārdzību, aizvien vairāk cilvēku ienāk kriptovalūtu tirgū un pamazām šīs Bitcoin nepilnības tiek izlabotas. 

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!