Sat. Jul 13th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

AAE radīta ar zeltu nodrošināta kriptovalūta OneGram

    AAE radīta ar zeltu nodrošināta kriptovalūta OneGram, – katra kriptovalūtas vienība nodrošināta minimums ar gramu īsta zelta. Šobrīd izlaisti 60% OneGram monētu ar kopējo vērtību vairāku miljonu ASV dolāri. Izlaidumu plānots pabeigt 2018.gada maija beigās. Konsultāciju firma Al Maali Consulting apstiprinājusi kriptovalūtas atbilstību šariata likumiem. islāma pasaulē attieksme pret kriptovalūtām ir divejāda – tās nav aizliegtas, tajā pašā laikā islāma pētnieki no daudzām valstīm kriptovalūtas uzskata par neatbilstošām islāma ticībai. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!