Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitcoin birža Gemini plāno sākt tirdzniecību ar veseliem Bitcoin un Ethereum blokiem

    Bitcoin birža Gemini, kuru dibinājuši slavenie brāļi Kamerons un Tailers Winklewossi, paziņojusi ka no 2018.gada 12.aprīļa piedāvās lielajiem treideriem veikt darījumus ar veseliem Bitcoin un Ethereum blokiem. Piedevām lielie apjomi neparādīsies galvenajā pieprasījumā grāmatā, tādejādi izvairoties no pēdējā laikā redzētā – lielie darījumi iespaido Bitcoin vērtību, liekot Bitcoin kursam 15 minūšu laikā krist vai celties par $300-$500. Tiek atzīmēts, ka minimālais darījuma apjoms sastādīs 10 BTC un 100 ETH. 

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!