Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Eiropas Parlaments ievieš kontroles pasākumus kriptovalūtu jomā

Eiropas Parlaments apstiprinājis likumdošanas paketi cīņai pret naudas atmazgāšanu Eiropas Savienības valstīs, kur plānots pastiprināt kontroli pār Bitcoin un citām kriptovalūtām. Saskaņā ar jaunajiem noteikumiem, lai novērstu anonimitāti virtuālajiem bitcoin makiem un bankas iestādēm būs jākontrolē savi klienti. Visiem kriptovalūtas tirgus dalībniekiem būs jāreģistrējas īpašā reģistrā. ES dalībvalstīm tiks doti 18 mēneši, lai implementētu jaunās normas nacionālajā likumdošanā.   

 

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!