Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Nasdaq ( ASV ) finansu biržas vadītāja Adena Friedmana pozitīvi izsakās par kriptovalūtām

Nasdaq ( ASV ) finansu biržas vadītāja Adena Friedmana ir pārliecināta, ka kriptovalūtas ir loģisks valūtas nozares attīstības solis, jo šāda globāla maksājumu sistēma lieliski piemērota starptautiskās ciparu ekonomikas attīstībai. Viņa atzīmēja, ka šobrīd nav skaidrs, kura kriptovalūta kļūs par to, kurš tiks masveidīgi izmantots tirgū. Tomēr globāls maksājums ar kriptovalūtu bez šaubām ir daudz efektīvāks, ātrāks par klasiskajiem analogiem. Sistēma nodrošinās ātru momentālu pārskaitījumu un atbalstīs digitālo ekonomiku.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!