Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Korporācija GMO Internet Group paziņojusi par veiksmīgu 12 nanometru Fin FET Compact (FFC) maininga čipu izstrādi

Korporācija GMO Internet Group paziņojusi par veiksmīgu 12 nanometru Fin FET Compact (FFC) maininga čipu izstrādi. Tas ir svarīgs solis ceļā uz vēl ražīgāku 7 nanometru ierīču izveidošanu, apstiprināts kompānijas vietnē.

Kā teikts paziņojumā, pateicoties jaunajai izstrādei, tostarp ir pabeigts  SHA256 validācijas process. Tomēr pārdošanā karte ar jaunajiem maininga čipiem nenonāks.

7 nanometru čipu testēšana bitkoina mainingam ieplānota 2018.gada pavasarī.

GMO Internet paziņoja par nodomu ieņemt līderpozīcijas kriptovalūtu maininga sfērā un atvērt atsevišķu pārstāvniecību Ziemeļeiropā.

Savā projektā kompānija jau ir iesaistījusi ieguves centru, kas izmanto atjaunojamus energoresursus, tādējādi iespējams samazināt izmaksas, pateicoties zemam enerģijas patēriņam.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!