Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Japāņu kriptovalūtu birža Coincheck apstiprinājusi Monero, Dash un Zcash kriptovalūtu tirdzniecības apturēšanu

Vadošā japāņu bitcoin birža Coincheck apstiprinājusi Monero, Dash un Zcash kriptovalūtu tirdzniecības apturēšanu. Tas veikts pamatojoties uz Japānas Finansu pakalpojumu aģentūras ( FSA ) priekšrakstu, kurā uzsvērta nepieciešamība uzlabot biznesa-procesus, tai skaitā ievērot likumdošanu par cīņu ar naudas atmazgāšanu. Kriptovalūtu delistings tiks īstenots līdz 2018.gada 16.jūnijam. Līdz šim laikam klientiem jāpārskaita šīs kriptovalūtas uz saviem makiem vai jāizdara maiņas operācijas uz citām kriptovalūtam. No tirdzniecības tiek noņemta arī kriptovalūta Augur. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!