Wed. Jun 19th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu hedžfonda BKCM direktors un dibinātājs Braiens Kellijs par Bitcoin Cash: šī ir tā vērtība, kad es gribētu pirkt

    Kriptovalūtu hedžfonda BKCM direktors un dibinātājs Braiens Kellijs atsaucies uz pozitīvajām ziņām no  Bitcoin Cash atbalstītāju puses. Bitcoin cash maineri nopietni izskata iespēju ziedot daļu savu ienākumu tīkla infrastruktūras paplašināšanai, kas pēc Kellija domām var sekmēt šī monētas biežāku izmantošanu. Arī maininga sabiedrības centralizācija ir pozitīvs faktors, uzskata finansists.

“Šī ir tā vērtība, kad es gribētu pirkt,” viņš raksturojis Bitcoin Cash tirgus situāciju.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!