Wed. Jun 19th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Džims Čenoss: pēdējā lieta, kuru es vēlētos sev, ja finansu sistēma sabruks – tas ir Bitkoins

    Jēlas Universitātes finansu mahināciju vēstures pasniedzējs Džims Čenoss, kurš pazīstams kā analītiķis, kurš savā laikā noprognozēja amerikāņu enerģētikas kompānijas Enron krahu, apgalvo, ka Bitcoin nevar būt efektīvs maksājuma līdzeklis un finanšu krīzes laikā pildīs savu funkciju sliktāk par citiem aktīviem. Lai arī Bitcoin tiek stādīts priekšā kā tehnoloģisks izrāviens, tas ir tikai vērtspapīrs, kurš pakļauts nenormālai spekulācijai, atzīmēja Džims Čenoss. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!