Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lietuvas Centrālā banka baidās no Krievijas investoriem Lietuvas teritorijā veiktos ICO projektos

Lietuvas regulators paziņojis, ka ar ICO palīdzību Krievijas organizētās noziedzības kompānijas var mēģināt atmazgāt noziedzīgi iegūtus naudas līdzekļus. 

“Mēs patstāvīgi visiem atgādinām par riskiem – es negribu redzēt 70% jūsu ICO investor nākam no Krievijas. necaurspīdīga kapitāla ieplūšana no Krievijas neatbilst mūsu nacionālajām interesēm”, paziņoja Lietuvas bankas valdes loceklis Marius Jurgilas. Iepriekšējā gadā ICO-projekti papildināja Lietuvas budžetu par $500 mlj. un plānots, ka 2018.gadā valses ekonomika pieaugs par 3.1%, pateicoties start-up kompānijām.

2018 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!