Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

FIB izmeklē 130 lietas saistītas ar kriptovalūtām

Pēc ASV Federālā izmeklēšanas biroja vecākā specaģenta Kaila Armstronga vārdiem FIB izmeklē 130 lietas, kas saistītas ar kriptovalūtām. Kriptovalūtas figurē tādos noziegumos kā cilvēku tirdzniecība, izspiešana, narkotiku tirdzniecība un kibernoziegumi. Aptuveni 10% pasaules narkotiku šobrīd tiek tirgots darknetā. FIB ir iespējas sekot transakcijām, jo tās saglabājas blokķēdes ierakstos, bet ir grūtības ar tehnoloģijai piemītošo anonimitāti, piezīmēja Kails Armstrongs.
 
© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!