Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

5 valstu nodokļu administrācijas apvienojas, lai cīnītos pret nodokļu noziegumiem un naudas atmazgāšanu izmantojot kriptovalūtas

5 valstu – ASV, Austrālijas, Kanādas, Nīderlandes un Lielbritānijas nodokļu administrācijas apvienojas, lai cīnītos pret nodokļu noziegumiem un naudas atmazgāšanu izmantojot kriptovalūtas. Alianse nosaukta par J5. Tās mērķis ir pastiprināt kontroli pār kibernoziedzību. Nodokļu administrācijas apmainīsies ar informāciju un informēs cita citu. Alianses radīšanu sekmēja OECD. Pirmā NJ5 tikšanās notika pagājušā nedēļā, un kā atzīmēja IRS vadītājs Dons Forts, – J5 strādā pie stratēģiskajiem plāniem un. gada beigās nāks klajā ar darbības plānu.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!