Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Vērstpapīru un biržu komisija ( SEC ) noraida dvīņu brāļu Kemerona un Tailera Winklevossu iesniegumu par Winklevoss Bitcoin Trust dibināšanu

ASV Vērstpapīru un biržu komisija ( SEC ) noraida dvīņu brāļu Kemerona un Tailera Winklevossu iesniegumu par Winklevoss Bitcoin Trust dibināšanu 26.jūlijā noraidījusi dvīņu brāļu Kemerona un Tailera Winklevossu iesniegumu par Winklevoss Bitcoin Trust dibināšanu. Uz šiem jaunumiem Bitcoin tirgus atreaģēja ar Bitcoin vērtības kritumu par 3.5%. Pirmo atteikumu dvīņu brāļi saņēma 2017.gada martā, SEC pamatojot to ar nespēju nodrošināt monitoringu un Bitcoin tirgus neregulējumu. ASV Vērstpapīru un biržu komisija izteikusi bažas, ka riski manipulācijām un krāpšanai Winklevoss Bitcoin Trust dibināšanā un darbībā ir pārāk lieli.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!