Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina maks Citowise integrējis savā aplikācijā iespēju iegādāties Bitcoin un Ethereum izmantojot debetkartes un kredītkartes Visa/Mastercard и American Express

Bitkoina maks Citowise integrējis savā aplikācijā iespēju iegādāties Bitcoin un Ethereum izmantojot debetkartes un kredītkartes Visa/Mastercard и American Express.

Citowise savā aplikācijā integrējis iespēju iegādāties bitkonus un Ethereum, izmantojot debeta un kredītkartes Visa/Mastercard un American Express. Izstrādātāju plānos ir paplašināt funkcionalitāti, pievienojot kriptovalūtas BCH, LTC, XRP, NEO utt. 

Šobrīd kriptovalūtas var pirkt pēc verifikācijas KYC / AML veikšanas, kuru nodrošina Citowise partneris – Igaunijas kompānija Transcoin. Citowise lietotājiem bankas kartes mēneša limiti noteikti 32 tūkstošu eiro robežās. Katrs lietotājs var piesaistīt servisam līdz četrām kartēm.

Citowise atbalsta arī kriptovalūtu pirkumu ar SEPA pārskaitījumu, kur limits noteikts 200 tūkstošu eiro apmērā mēnesī vai 40 tūkstošu eiro dienā. Ir arī individuāla pieprasījuma limitu palielināšanas pakalpojums.

“Pusgadu mēs saņēmām no lietotājiem vēstules ar lūgumu pievienot kriptovalūtas pirkuma funkciju, neizejot no lietotnes, un tagad tā beidzot ir pievienota. Turklāt mēs secinājām, ka lietotājiem ir vienkāršāk  pirkt un uzglabāt kriptovalūtu uzreiz lietotnē, nevis veikt pirkumu centralizētās kriptobiržās. Īpaši ņemot vērā to, ka pēdējos gados biržu uzlaušana jau kļuvusi par ierastu lietu, bet verifikācija ilgst vairākas nedēļas”, – stāsta Сitowise līdzdibinātājs Aleksandrs Kents.

Saskaņā ar Citowise komandas teikto – šāda funkcija ļaus padarīt kriptovalūtas pirkumu vienkāršu un drošu. Komanda veikusi arī citus pasākumus šī mērķa sasniegšanai. Piemēram, privāto atslēgu uzglabāšana lietotnē tiek īstenota tikai lietotāja pusē. Nesen kompānija paziņoja arī par aparatūras maku Trezor un Ledger pilnīgu integrāciju savā lietojumprogrammā.

Kriptovalūtas ātrā pirkuma funkcija padara vieglāku arī kriptovalūtu iegādi caur ICO lapu Citowise. Lietotnes izstrādātāji speciālā videomateriālā pastāstījuši, kā pareizi lietot jauno funkcionalitāti un pirkt kriptovalūtu caur lietotni.

Kompānija Citowise dibināta 2016. gadā. Pašlaik kompānijā strādā vairāk nekā 15 cilvēki, bet lietotni izmanto vairāk nekā 50 000 aktīvo lietotāju platformās Android un iOS. Citowise ieņēma pirmo vietu kriptomaku reitingā Cryptocompare. Galvenā mītne atrodas Igaunijas galvaspilsētā.

Bitcoin maks pieejams šeit: https://citowise.com

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!