Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ethereum Foundation līdzdibinātājs Džozefs Lubins: kriptovalūtu tirgū ir bijuši jau seši burbuļi, bet tas katru reizi atgūstas

Ethereum Foundation līdzdibinātājs un kompānijas ConsenSys Inc. Džozefs Lubins: kriptovalūtu tirgū ir bijuši jau seši burbuļi, bet tas katru reizi atgūstas. Pēc tirgus stabilizācijas vienmēr seko izaugsme.

“Mēs esam redzējuši jau sešus burbuļus, katrs episkāks par iepriekšējo. Kad katrs no tiem plīsa, tas bija šoks. Tomēr ielūkojoties grafikos – tajos redzamas kā virsotnes un tā arī kritumi. Pēc katra no burbuļiem, tirgū atjaunojās aktivitāte un tieši to mēs šobrīd novērojam”, atzīmēja Lubins intervijā Bloomberg.

  ConsenSys Inc. vadītājs ir pārliecināts, ka volatilitāti jeb svārstības kriptovalūtu tirgū rada spekulatīvie investori un tām ir maz saistības ar infrastruktūras attīstību, piemēram Ethereum tīkla ietvaros. Pēc viņa domām nākotnē industrijā eksistēs vairāki simti protokolu, bet Ethereum būs viens no lielākajiem tirgus spēlētājiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!