Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Revolut paziņojusi par debetkaršu Revolut Metal laišanu apgrozībā

Kompānija Revolut paziņojusi par debetkaršu Revolut Metal laišanu apgrozībā. Revolut Metal atbalstīs kripto transakcijas un ļaus saņemt cashback par pirkumiem kriptovalūtās. Kompānija ļaus izmantot maksājumu platformu bez komisijas maksas,  un klientiem piedāvā vienkāršu valūtas konvertāciju starp 25 pasaules valūtām. 

 

Jauno tehnoloģiju cienītājiem debetkarte Revolut Metal izmaksās 154 dolārus gadā vai 16,5 dolārus mēnesī, ko kompānija sola kompensēt ar dažādām opcijām.

Kompānijas pārstāvis atzīmēja: “Mēs uzskatām, ka Revolut Metal ir nepieciešams produkts visu vecumu un ienākumu cilvēkiem: no datorgīkiem līdz biroju darbiniekiem. Mēs esam pārliecināti, ka Revolut Metal būs ekskluzīva, ceļotājiem neaizstājama  karte visā pasaulē”.

Revolut jau ir piesaistījis vairāk nekā 2,5 milj. klientu, ar transakciju apjomu 15 mljrd. eiro apmērā tikai dažu gadu laikā, bet pēdējā investīciju  raundā jaunuzņēmums tika novērtēts 1,7 mljrd. apmērā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!