Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Coinsquare līdz 2018.gada beigām uzsāks darbību Eiropas tirgū

Kanādas vadošā kriptovalūtu tirdzniecības platforma  Coinsquare paziņojusi, ka līdz 2018. gada beigām uzsāks darbību Eiropas Savienības tirgū.


 

Biržas oficiālajā paziņojumā teikts, ka jau šī gada ceturtajā ceturksnī Eiropas lietotājiem būs pieejama bitkoinu, kā arī Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, XRP, Dogecoin un Dash tirdzniecība.

“Iziešana tik milzīgā tirgū kā Eiropas Savienība būs svarīgs solis, kas mūs tuvinās mērķim kļūt par globālu 21. gadsimta finanšu institūtu. Mēs esam vadošā kriptovalūtu birža Kanādā un ļoti rūpīgi pievēršamies starptautiskās paplašināšanās jautājumiem, vēloties būt pārliecināti, ka varēsim piedāvāt tikpat augstu servisa un drošības līmeni jebkurā citā pasaules valstī”, – sacīja Coinsquare izpilddirektors (CEO) Kouls Daimonds.

Jūlijā Coinsquare kopā ar investīciju blockchain banku DLTa 21 Blockhain Corp paziņoja par tirdzniecības platformas ieviešanu Japānā.

Kriptovalūtu birža izveidojusi arī investīciju fondu Coincapital, kas piedāvās klientiem uz kriptovalūtām un arī uz jaunajām  tehnoloģijām – tādām kā blockchain un mākslīgais intelekts – orientētus investīciju produktus.

Augusta sākumā Coinsquare pievienoja kriptovalūtas XRP atbalstu.

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!