Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Stresa tests Bitcoin Cash ( BCH ) tīklā

1. septembrī,  Bitcoin Cash (BCH) tīklam tika veikts stresa tests, kura gaitā maineriem izdevās diennaktī apstrādāt vairāk nekā divus miljonus transakciju. 

Tādējādi pēdējās diennakts laikā BCH transakciju apjoms pārsniedza analogu Ripple (XRP) un Ethereum (ETH) rādītāju. Šo informāciju apstiprina arī servisa Bitinfocharts dati.

Servisa Fork.lol dati liecina, ka BCH tīklā ir izdevies tikt galā ar slodzi 85 835 tx/stundā vai 23,8 transakcijām sekundē.

Pēdējās diennakts laikā maineru iegūtie bloki Bitcoin Cash tīklā pirmoreiz  pārsniedza 8 Mbaitu robežu (viena no tiem lielums bija 15,2 Mbaiti).

Maijā Bitcoin Cash tīklā notika hardforks, kas palielināja bloka lielumu līdz 32 Mbaitiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!