Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Panda Analytics pētījums: zelta ieguvei patērētā enerģija 20 reizes pārsniedz bitkoina ieguvei nepieciešamo enerģiju

Izmantojot savdabīgu dilstošu un augošu pieeju bitkoina maineru un zelta ieguves industrijas spēlētāju elektrības patēriņa novērtēšanā – investors Vladimirs Jelivašics no Panda Analytics aprēķinājis, ka Bitkoina tīkls gadā patērē aptuveni 4,344 megavatustundas ($4,3 miljrd.), bet zelta ieguve – 92 mlj. barelus naftas ( dīzeļdegvielas veidā ) vai ($6 mljrd.).

Ņemot vērā, ka pasaules naftas patēriņš ir 34 mljrd. barelu gadā, tad zelta ieguves industrija patērē 0,27% no kopējā apjoma. Bitkoina ieguvei savukārt katru gadu tiek patērēti 0,07% no pasaulē patērētās elektroenerģijas.


© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia   

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!