Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielākais pasaules bitkoina-maku provaiders Blockchain plāno palīdzēt jaunajiem start-up, izmantojot airdrop-kampaņas

Lielākais pasaules bitkoina-maku provaiders Blockchain plāno palīdzēt jaunajiem start-up, izmantojot airdrop-kampaņas. Kompānijas Blockchain pārstāvji ir pārliecināti, ka airdrop-kampaņām nav tādu risku kā ICO un problēmas ar aparatūru kā kriptovalūtu mainingā. Blockchain Airdrops programmas dalībnieki bez maksas saņems kriptovalūtas, kuras būs izgājušas atlases kārtas.

“Airdrop ļauj jebkuram cilvēkam brīvi saņemt kriptovalūtas, darbojoties ar datoru un interneta pieslēgumu”, atzīmēja Blockchain.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!