Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

AMD vienojies par partnerību ar kompānijām Sapphire, ASROCK, ASUS, MSI, Biostar, TUL un Rajintek kopīgai jaunu kriptovalūtu maininga ierīču izlaidei

AMD vienojies par partnerību ar kompānijām Sapphire, ASROCK, ASUS, MSI, Biostar, TUL un Rajintek kopīgai jaunu kriptovalūtu maininga ierīču izlaidei. Partneri kopumā piedāvās astoņas maininga iekārtas. Tostarp tirdzniecībā nonāks  risinājums ar nosaukumu ASUS I, modelis SAPPHIRE INCA CS-14 Series ar 14 video kartēm AMD Radeon RX 470, ierīce Rajintek Customizable Plug and Play Solutions ar 10 video kartēm AMD Radeon un citas.

Jaunās ierīces paredzētas to maineru peļņas palielināšanai, kas izvēlas iegūt kriptovalūtu ar video kartēm. Iekārtu cenas pagaidām nav zināmas.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!