Blockchain.info veiks kriptovalūtas izdalīšanu $125 mlj. vērtībā

Viens no lielākajiem kripto servisiem Blockchain.info veiks “vēsturē vislielāko monētu izdalīšanu”. Stellar izdalīs 125 miljonus dolāru vērtībā savu kriptovalūtu XLM (aptuveni 500 miljoni monētu pēc pašreizējā kursa). Šobrīd airdrop summa katrai adresei vēl tiek precizēta. Airdropā piedalās visi, kuriem ir kriptovalūtu maks  Blockchain.com

Lai reģistrētos izdalei, pietiek vienkārši noklikšķināt uz  mājas lapas adresi

Monētu izdale ir savstarpējā partnerībā noslēgta vienošanās starp Stellar un Blockchain.

“Pēdējos piecos gados kripto par vienu no manām visiecienītākajam lietām ir kļuvusi monētu izdale. Man patīk, ka cilvēki saņem savus pirmos 20 dolārus kriptovalūtā un uzreiz apzinās visu principiāli jaunās finanšu sistēmas potenciālu. To var izdarīt ar daudziem cilvēkiem. Mūsu projekta galvenais jautājums: kā mēs varam palīdzēt miljoniem klientu visā pasaulē veikt savu pirmo transakciju?”, atzīmēja Džeds Makkalebs.

“Par velti atdodot XLM, mēs aicinām daudzās kopienas veidot tos servisus, kuri tām vajadzīgi. Sadarbojoties ar Blockchain (ņemot vērā vairāk nekā 300 miljonus aktīvo maku kompānijā), mēs vairākas reizes palielināsim Stellar tīkla lietderību un popularitāti”, viņš piepilda intervijā presei.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia   

 

error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!

Ziņas e-pastā