Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Huobi Global paziņojusi par beta-versijas izlaišanu platformai, kura paredzēta tirdzniecībai ar kriptovalūtu derivatīviem

Kriptovalūtu birža Huobi Global paziņojusi par beta-versijas izlaišanu platformai, kura paredzēta tirdzniecībai ar kriptovalūtu derivatīviem. Jaunā birža Huobi DM piedāvās lietotājiem atvērt īsās un garās pozīcijas, lai saņemtu peļņu, pateicoties kriptovalūtu volatilitātei. Platformā būs pieejami nedēļas, divu nedēļu un kvartāla kontrakti.


 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!