Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV kriptovalūtu birža Coinbase paziņojusi par kriptovalūtas Zcash listingu

ASV kriptovalūtu birža Coinbase paziņojusi par kriptovalūtas Zcash listingu. Pirmais solis ir Zcash atbalsts biržā Coinbase Pro, kur lietotājiem jau ir iespēja iemaksāt depozītus un pēc likviditātes nodrošināšanas startēs arī tirdzniecība pāros ZEC/USDC.

 Saskaņā ar jau nostiprinājušos tradīciju – jaunā aktīva listings kriptovalūtu biržā Coinbase Pro norit četros posmos: kontu papildināšana, limita pieteikumu noformēšana, limita pieteikumu salīdzināšana un pilnas funkcionalitātes atvēršana. Kā atzīmē Coinbase  depozīti tiks pieņemti vismaz 12 stundas. Sākotnēji ZEC tirdzniecība būs pieejama Coinbase Pro lietotājiem ASV, Eiropas Savienības valstīs, Kanādā, Singapūrā un Austrālijā. Citas jurisdikcijas tirdzniecībai var tikt pievienotas vēlākā posmā. Sākotnējā posmā Coinbase plāno nodrošināt depozītu atbalstu gan no caurspīdīgām, gan arī aizsargātām (anonīmām) adresēm, tomēr līdzekļu izvade būs pieejama tikai uz caurspīdīgām adresēm. Turpmāk kompānija izskatīs līdzekļu izvades iespēju uz anonīmām adresēm tajās jurisdikcijās, kurās to atļauj likumdošana.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia   

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!