Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Čehijā bāzētā Braiins Systems prezentējusi jauno Braiins OS Cobalt (bOS) versiju mainingam

Čehijā bāzētā Braiins Systems, kas ir pirmā maininga pūla pasaules vēsturē Slush Pool operators,  prezentējusi jauno Braiins OS Cobalt (bOS) versiju mainingam. Braiins OS Cobalt standartizēs maininga iekāertu sadarbību ar Slush Pool un dos maineriem pilnu kontroli pār savām ierīcēm.

Operētājsistēmas jaunajā versijā izstrādātāji parāda atjauninātu monitoringa lapu, kurā tiek atspoguļota dažāda informācija par maininga fermas darbību, izmantojot API. Parādījusies arī sprieguma kontroles opcija katrai ierīcei.
Tagad lietotājiem ir pieejami skripti ātrai uzstādīšanai un turpmākiem sistēmas atjauninājumiem opkg paketes veidā. Vienlaikus bOS Cobalt ir pilnībā saderīga ar lietojumprogrammu Awesome Miner.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!