Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Opera Software izstrādātāji prezentējuši Opera pārlūku Android ierīcēm ar iebūvētu Ethereum maku

Opera Software izstrādātāji prezentējuši Opera pārlūku Android ierīcēm ar iebūvētu Ethereum maku un Web 3.0. 

Pirmoreiz pārlūks prezentēts 2018.gada jūlijā un bija pieejams beta režīmā – jaunais mobilais pārlūks atbalsta ne tikai Ethereum, bet arī standartu ERC-20 un ERC-721 kriptovalūtas, kā arī atbalsta decentralizētās lietotnes (Dapps),  kurām piekļuvi var saņemt tieši no Ethereum maka.

“Līdz šim kriptovalūtu izmantošanai un piekļuvei Web 3.0 bija nepieciešamas speciālas lietotnes vai paplašinājumi, padarot sarežģītu pat mēģinājumu to visu notestēt izstrādes stadijā. Mūsu jaunais pārlūks novērš šos traucējumus”, – kompānijas blogā raksta Opera Crypto produktu menedžeris Čarlzs Hemels.

Kompānija arī paziņoja, ka nolēmusi sākt atbalstīt Ethereum, jo šai platformai ir vislielākā un dinamiskāk evolucionējošā decentralizēto lietotņu izstrādātāju kopiena.

“Opera ar iebūvētu kriptovalūtu maku atbalsta Ethereum Web3 API, padarot netraucētu mijiedarbību ar šīm Dapps aplikācijām. Mēs uzskatām, ka nākotnē visi pārlūki integrēs to vai citu maku – kā rezultātā tīklā parādīsies jauni biznesa modeļi”, – raksta blogā Čarlzs Hemels.

Piekļuvi  Ethereum blokķēdei jaunais mobilais pārlūks saņems  infrastruktūras platformu Infura, kuras investoru skaitā ietilpst kompānija ConsenSys.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia    

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!