Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Diar pētījums: Institucionālie kriptovalūtas treideri migrējuši uz ārpusbiržas tirgiem

Diar pētnieki izpētījuši, ka ja 2017.gadā tirdzniecības apjomi ar bitkoinu kriptovalūtu biržā Coinbase un GBTC bija gandrīz vienādi, tad šogad Coinbase profesionālā platforma būtiski apsteigusi bitkoina fonda Grayscale Investments dinamiku. Tomēr tas nav traucējis Bitcoin Investment Trust piesaistīt rekorinvestīcijas $330 mlj. apjomā, no kuriem $216 mlj. tika novirzīti bitkoina-fondā. neskatoties uz bitkoina tirdzniecības kritumu, Grayscale Investments šobrīd var kontrolēt aptuveni 200 000 BTC, jeb 1% no bitkoina emisijas. Tas nozīmē, ka kamēr tirgū valda panika, “vaļi” klusi iepērkas. Un tā protams ir pozitīva ziņa visai kriptovalūtu industrijai un atklāj tirdzniecības apjomus, kuri iet garām biržu statistikai.


© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia   

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!