Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Investīciju kompānijas VanEck Associates CEO Jans van Eiks: pēc aptaujas datiem, 4000 bitkoina-investoru galvenā investīcija 2019.gadā būs zelts

Investīciju kompānijas VanEck Associates CEO Jans van Eiks intervijā CNBC atzinis, ka pēc aptaujas datiem, 4000 bitkoina-investoru galvenā investīcija 2019.gadā būs zelts. Viņam piekritis kompānijas Seymour Asset Management dibinātājs Tims Seimors, kurš uzskata, ka bitkoina izmantošana vērtības saglabāšanai ir diezgan “apšaubāms lēmums”.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!