Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Twitter CEO un maksājuma servisa Square vadītājs Džeks Dorsijs paziņojis, ka uzskata tikai par laika jautājumu bitkoina transakciju protokola Lightning Network integrāciju Cash App

Twitter CEO un maksājuma servisa Square vadītājs Džeks Dorsijs paziņojis, ka uzskata tikai par laika jautājumu bitkoina transakciju protokola Lightning Network integrāciju Cash App. To viņš pastāstījis intervijā podkāstā par bitkoinu, kuru vada Stefans Livera. Vēl viens podkāsta vadītāja sarunu biedrs bija CEO Lightning Labs Elizabete Stārka.


 

Uz jautājumu par Lightning Network iekļaušanu Cash App, Džeks Dorsijs atbildēja:

” Mēs gribam radīt milzīgu tirdzniecības tīklu ar dažāda lieluma uzņ ēmumiem. Mēs gribētu, lai bitkoina maksājumi kļūtu ātri un efektīvi. Jautājums nav “vai” ( mēs ieviesīsim ), tas ir tikai laika ( kas nepieciešams ieviešanai ) jautājums.”

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!