Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2019.gada 25.februārī Nasdaq fondu birža sāks publicēt Bitcoin un Ethereum biržas indeksus: Bitcoin Liquid Index (BLX) un Ethereum Liquid Index (ELX)

2019.gada 25.februārī Nasdaq fondu birža sāks publicēt Bitcoin un Ethereum biržas indeksus: Bitcoin Liquid Index (BLX) un Ethereum Liquid Index (ELX). Tas teikts oficiālajā biržas paziņojumā.

Pateicoties Bitcoin Liquid Index (BLX) un Ethereum Liquid Index (ELX) indeksiem, lietotāji varēs reālā laikā uzzināt par divu lielāko kriptovalūtu cenas dinamiku. Kotējumus nodrošinās Brave New Coin un tie mainīsies ik pēc 30 sekundēm.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!