Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Investīciju kompānija Galaxy Digital, kuru vada CEO Maiks Novogracs, investējusi blokķēdes un kriptovalūtu jaunuzņēmumā CipherTrace

Investīciju kompānija Galaxy Digital, kuru vada CEO Maiks Novogracs, investējusi blokķēdes un kriptovalūtu jaunuzņēmumā CipherTrace. Investīciju raundā $15 mlj. vērtībā piedalījās arī Aspect Ventures, Neotribe Ventures un WestWave Capital. CipherTrace izmanto mākslīgā intelekta sistēmas, lai deanonimizētu transakcijas kriptovalūtu blokķēdēs un tās pakalpojumus izmanto tiesībsargājošās institūcijas cīņā pret naudas atmazgāšanu.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!