Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Viena no lielākajām privātajām Šveices bankām Julius Baer paziņojusi, ka drīz sāks piedāvāt saviem klientiem daudzveidīgus digitālo aktīvu servisus

Viena no lielākajām privātajām Šveices bankām Julius Baer paziņojusi, ka drīz sāks piedāvāt saviem klientiem daudzveidīgus digitālo aktīvu servisus. Iniciatīva tiek realizēta sadarbībā ar banku jaunuzņēmumu SEBA Crypto AG. Pakalpojumi tiks piedāvāti pēc tam, kad SEBA Crypto AG saņems Šveices Finansu tirgu uzraudzības pārvaldes (FINMA) izsniegtu licenci, plānots, ka operacionālas darbības kopmpānija uzsāks 2019Q2.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!