Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Venecuēlā 2019.gada 8.-14.martam elektrības atslēgšanas laikā iedzīvotāji turpinājuši sūtīt viens otram bitkoinus ar SMS palīdzību

Venecuēlā, valstī kas piedzīvo sociālisma radītās sekas,  2019.gada 8.-14.martam elektrības atslēgšanas laikā iedzīvotāji turpinājuši sūtīt viens otram bitkoinus ar SMS palīdzību. Elektrības dēļ pārstājuši strādāt bankomāti un bankas nodaļas un cilvēki pazaudēja piekļuvi saviem līdzekļiem, tomēr pateicoties mobilajiem sakariem, venecuēlieši turpināja pārsūtīt bitkoinus ar servisa Cointigo palīdzību, kas ļauj pārsūtīt Bitcoin, Bitcoin Private, Litecoin, Dash, ZenCash un Komodo :

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!