Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Populārā p2p-platforma LocalBitcoins paziņojusi lietotāju jaunā verifikācijas procesa detaļas

   Populārā p2p-platforma LocalBitcoins paziņojusi lietotāju jaunā verifikācijas procesa detaļas:


   LocalBitcoins Somijā drīz būs pakļauta  Somijas finanšu uzraudzības organizācijas (FSA) tiešai kontrolei.
Jaunā likumdošana, kuru pieņēmis Somijas parlaments, nosaka un atzīst kriptovalūtu aktīvu tiesisko statusu, kā arī izstrādā instrumentus cīņai pret naudas atmazgāšanu.
   Savā oficiālajā blogā LocalBitcoins atzīmē, ka Somijas parlaments 2019.gada 13. martā pieņēmis jaunu likumu “Par virtuālo valūtu sfēras pakalpojumu sniedzējiem”.  Valsts parlaments nobalsojis arī par labojumu ieviešanu “Likumā par naudas atmazgāšanas un terorisma finansēšanas atklāšanu un novēršanu”, lai likuma darbība ietvertu arī kriptovalūtu makus un kriptovalūtu biržas.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!