Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC ) publicējusi jaunas vadlīnijas kriptovalūtu emitentiem

ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC ) publicējusi jaunas vadlīnijas kriptovalūtu emitentiem, kuras var uzskatīt par neoficiālām instrukcijām, lai noteiktu vai izlaižamie digitālie aktīvi uzskatāmi par vērtspapīriem. Dokumenta izstrādi pēdējos sešus mēnešus veica ASV Vērtspapīru un biržu komisijas Stratēģiskais inovāciju un tehnoloģiju centrs (FinHub).


Vadlīnijas angļu valodā pieejamas šeit: https://www.sec.gov/corpfin/framework-investment-contract-analysis-digital-assets 

Dokumentā  norādīts, ka novērtējot sava finanšu instrumenta tiesisko statusu, kriptotokenu emitentiem ieteicams pievērst uzmanību tādiem faktoriem – kā ienākumu sagaidīšana, centralizētu struktūru pieejamība, kas atbild par konkrētu uzdevumu izpildi, kā arī spēja izveidot un atbalstīt digitālo aktīvu tirgus.

ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC ) dokumentā izskaidro, ka investoru rokās jau esošo kriptotokenu izplatītājiem vajadzētu reģistrēt savas kampaņas, un apsvērt – vai iespējams vēlākā posmā pārskatīt aktīva statusu, kas sākotnēji emitēts kā vērstpapīrs.

Kriptovalūtu izlaišanas procesā ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC ) piemēro šādus kritērijus:

  • dalītā reģistra tīkls ( blokķēde ) un digitālais aktīvs ( kriptotokens ) ir izstrādāts un funkcionē, proti – lietotāji var nekavējoties iesaistīt kriptotokenu, lai izpildītu kādu funkciju;
  • kriptotokenam ir konkrēta lietošanas joma, kas neaprobežojas ar tirgus spekulācijām;
  • kriptotokenam ir ierobežotas izaugsmes perspektīvas;
  • gadījumā, ja kriptotokens tiek izmantots kā valūta, kriptotokens spēj izpildīt vērtības saglabāšanas līdzekļa funkciju.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!