Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

G20 līderi tikšanās laikā plāno apspriest cīņu pret kriptovalūtu izmantošanu naudas atmazgāšanā

No 2019.gada 8.-9. jūnijam pasaules attīstītāko valstu G20 dalībvalstis tiksies Fukuokā, Japānā, lai apspriestu starptautisku regulu izstrādi attiecībā  kriptovalūtu izmantošanu. Sanāksmē piedalīsies G20 centrālo banku vadītāji un finanšu ministri. Pasākums būs vērsts uz sistēmas izveidi cīņai pret nelikumīgi iegūtas kriptovalūtas legalizēšanu, naudas atmazgāšanas novēršanu un terorisma finansēšanu, izmantojot kriptovalūtas.

Šajā dalībvalstu tikšanās laikā ir paredzēts panākt vienošanos attiecībā uz jaunajām regulām, kuru galvenais mērķis ir panākt antianonimitāti. Dalībvalstu mērķis ir izstrādāt stingrākus noteikumus saistībā ar personas indentifikāciju, veicot transakcijas ar kriptovalūtu, lai kriptolīdzekļu plūsma būtu caurredzama G20 valstu valdībām, finansu institūcijām. 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!