Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Facebook izstrādātais steiblkoins kļūs par pamatu pavisam jaunai maksājumu sistēmai

Facebook izstrādātais steiblkoins kļūs par pamatu pavisam jaunai maksājumu sistēmai, ziņo The Wall Street Journal. Kā ziņo laikraksts Facebook iniciatīva ar segvārdu Project Libra plāno radīt steiblkoinu, kurš būs nodrošināts ar fiat valūtu grozu. Kompānija griezusies pie lielākajiem tirgus spēlētājiem pēc palīdzības steiblkoina radīšanā, – šobrīd notiek pārrunas ar Visa un Mastercard, kā arī maksājumu sistēmu nodrošinātājiem un lieliem e-komercijas spēlētājiem. 

Facebook ir pārliecināts, ka viņu izstrādātais steiblkoins palīdzēs samazināt komisijas maksas, kā arī tas tiks izmantots Facebook tīklā, – samaksai par reklāmām un bonusu saņemšanai par to caurskatīšanu. Facebook atkal maksās par mūsu laiku un uzmanību niecīgu atlīdzību pretī saņemot 10 reizes lielāku naudu. Tā ir klasiskā centralizētās ekonomikas shēma, kuru darbinās steiblkoins.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!