Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Eiropas Centrālās bankas vadītājs Mario Dragi: kriptovalūtas jāuzskata par digitāliem aktīviem, nevis valūtām

Eiropas Centrālās bankas vadītājs Mario Dragi: kriptovalūtas jāuzskata par digitāliem aktīviem, nevis valūtām.  Eiropas Centrālās bankas priekšsēdētājs (ECB) priekšsēdētājs Mario Dragi to paziņojis iniciatīvas “Dialogs ar jaunatni” ietvaros.

“Eiro joprojām būs eiro gan šodien, gan rīt, gan pēc mēneša. Aiz eiro stāv ECB. Bet kas stāv aiz kriptovalūtām? Tāpēc mēs tās pieskaitām pie augsta riska aktīviem, kuru vērtība – kā jūs varējāt pārliecināties – stipri svārstās”, – paziņojis Dragi.

Viņš arī uzsvēra, ka pašreiz kriptovalūtas nav pietiekami nozīmīgas, lai ietekmētu makroekonomiskos ES rādītājus.


 
© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!