Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu projekts Polymath sadarbībā ar kriptovalūtas Cardano radītāju Čārlzu Hoskinsonu plāno izstrādāt blokķēdi Polymesh

Kriptovalūtu projekts Polymath sadarbībā ar kriptovalūtas Cardano radītāju Čārlzu Hoskinsonu plāno izstrādāt blokķēdi Polymesh security-tokenu izlaišanai. Par to paziņojis Polymath līdzdibinātājs Trevors Koverko. Jaunā platforma būs orientēta uz korporatīvajiem klientiem un ļaus izlaist vērtspapīrus, kuri atbilst likumdošanai.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!