Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV telekomunikāciju un mediju gigants AT&T paziņojis, ka pieņems kriptovalūtas telefonu rēķinu apmaksai

ASV telekomunikāciju un mediju gigants AT&T paziņojis, ka pieņems kriptovalūtas telefonu rēķinu apmaksai. AT&T apstrādās rēķinus, kas apmaksāti kriptovalūtā, izmantojot sadarbību ar kriptomaksājumu platformu BitPay.

 

Bitpay ir platforma, kas konvertē kriptovalūtu uz parasto valūtu, un kuru izmanto vairāk nekā 20 000 uzņēmumu. AT&T ir kļuvis par pirmo ASV bāzēto uzņēmumu bezvadu tīklu nozarē, kas piedāvā rēķinu nomaksu, izmantojot BitPay servisu. AT&T Communications Finance Business Operations viceprezidents Kevins Makdormans paziņoja presei:

“Mūsu klienti, kuri izmanto kriptovalūtu, un mēs esam priecīgi, ka varam piedāvāt viņiem veidu, kā samaksāt rēķinus, izmantojot maksājumu metodi, kurai viņi dod priekšroku.”

2018. gada beigās AT & T paziņoja, ka strādā pie blokķēdes risinājumu komplekta, kas ir saderīgs ar Microsoft Azure un IBM Blockchain platformu. Minētā komplekta mērķis ir nodrošināt papildu pārredzamību pat vissarežģītākajām piegādes ķēdēm institucionālajiem klientiem tādās jomās kā ražošana, mazumtirdzniecība un veselības aprūpe.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!