Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Apstiprinātas izmaiņas EIP 2024 un EIP 1702 kriptovalūtas Ethereum hardforkam Istanbul

Apstiprinātas izmaiņas EIP 2024 un EIP 1702 kriptovalūtas Ethereum hardforkam Istanbul, ziņo CoinDesk. Šobrīd ir apstiprinātas tikai divas izmaiņas no 30 EIP.

Tā izmaiņa EIP 2024 pievieno Ethereum virtuālajai mašīnai jaunu prekompilatoru, kas padarīs blokķēdes darbu ātrāku un operācijas tīklā lētākas. Izmaiņa EIP 2024 arī ļaus Ethereum mijiedarboties ar kriptovalūtu Zcash caur Ethereum tīklu, jo ieviesīs jaunu heša funkciju Blake2B ( izmanto gan kriptovalūta Zcash, gan domēnu vārdu platforma Handshake ) vecās SHA-3 vietā.

Savukārt EIP 1702 plānota gudro kontraktu ( smart contract ) ptimizācijai un to izstrādājusi kompānija Parity Technologies.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!