Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas Blockstream mobilais bitcoin-maks Green atbalsta L-BTC un instrumentu Issued Assets (IA)

Kompānijas Blockstream mobilais bitcoin-maks Green atbalsta L-BTC un instrumentu Issued Assets (IA), kas ļauj lietotājiem izlaist savus aktīvus saidčeinā Liquid. Lietotāji varēs tos pieņemt, uzglabāt un nosūtīt:

Ar Blockstream Green palīdzību bitkoinus var pārskaitīt Liquid tīklā tikai 2 minūšu laikā, kas var būt noderīgi treideriem, jo bitkoina tīkls sava konsensusa algoritma dēļ to veic ilgāk. Liquid integrēta Confidential Transactions tehnoloģija, kas ļauj slēpt informāciju par transakcijām ( summu un aktīvu tipu). bez tam aktīvi Liquid tīklā ir aizsargāti ar t.s. multiparakstu ( multisig ), kas pieprasa gan īpašnieka, gan servisa parakstus operācijas veikšanai.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!