Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Facebook blokķēdes nodaļas vadītājs Deivids Markuss: Facebook pieliks visas pūles, lai nodrošinātu drošību lietotāju personīgajiem datiem

Facebook blokķēdes nodaļas vadītājs Deivids Markuss: Facebook pieliks visas pūles, lai nodrošinātu drošību lietotāju personīgajiem datiem un kriptovalūta Libra to nodrošinās. Par to ziņo The Hill. Markuss arī devis apstiprinājumu, ka personīgi garantē, la lai visu izdarītu pareizi, Facebook nesteigsies un tērēs tam tik daudz laika, cik nepieciešams. Tāpat viņš apstiprinājis, ka lietotāju personīgie dati netiks piesaistīti Libras transakcijām:

“Tāpat kā pazistamās kriptovalūtās Bitcoin un Ethereum, transakcijas Libra blokķēdē paliks “pseidonīmas”. Tas nozīmē, ka lietotāju personīgā informācija publiskajā telpā nenonāks”, atzīmēja Deivids Markuss.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!