Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Poloniex ļaus klientiem izmantot kredītkartes un bankas kontus kriptovalūtu iegādei

Kriptovalūtu birža Poloniex ļaus klientiem izmantot kredītkartes un bankas kontus kriptovalūtu iegādei:

Lietotāji no 80 valstīm tagad var tieši pārsūtīt naudas līdzekļus uz un no saviem banku kontiem, kas Poloniex platformā tiks automātiski konvertēti stabilajos koinos (USDC).
Sākotnēji nedēļas limits ir $50000 – noguldījumiem un $25000 – izņemšanai, bet platformas pārstāvji atzīst, ka šos ierobežojumus var palielināt, lai tie atbilstu konkrētu klientu vajadzībām.

Klienti vairāk nekā 60 jurisdikcijās varēs iegādāties kriptovalūtu, izmantojot savas debeta vai kredītkartes. Poloniex piedavā karšu maksājumus, izmantojot partnerību ar maksājumu apstrādes pakalpojumu nodrošinātāju Simplex, kas iekasēs 3,5% maksu vai $10, atkarībā no tā, kura summa būs lielāka.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!